Вихователь: Ващенко Тетяна Анатоліївна

Асистент вихователя: Пономар Алена Володимирівна

 

Наші діти

   1.        Акімов Максим Артемович    14.05.15
2.        Бабич Вікторія Максимівна    20.06.15
3.        Бідний Владислав Іванович    07.07.15
4.        Боряк-Тагієв Ілал Адільович    14.02.15
5.        Горобець Іванна Євгенівна    28.08.15
6.        Горський Дмитро Володимирович    25.05.15
7.        Ждан Давид Ігорович    23.09.15
8.        Калініченко Олександр Юрійович    24.07.15
9.        Кленьк Владислав Олександрович    02.07.15
10.        Колотило Дмитро Євгенович    07.07.15
11.        Кузнєцова Мирослава Денисівна    26.08.15
12.        Лазаренко Дмитро Вадимович    29.06.15
13.        Мороз Мелана Геннадієвна    10.09.15
14.        Парасочка Марк Євгенович    08.03.15
15.        Письменний Єгор В’ячеславович     23.09.15
16.        Рубель Арсеній Євгенійович    10.02.15
17.        Сорокіна Кіра Віталіївна    23.12.15
18.        Товстокорий Кирило Олегович    23.06.15
19.        Ходикін Назар Ігорович    01.06.15
20.        Черноухов Матвій Вадимович    04.09.15
21.        Шабельник Дмитро Вадимович    16.09.15
22.        Шевченко Софія Володимирівна    22.09.15

 

            Режим дня

1    Ранкова зустріч  дітей,  ігри, самостійна діяльність за вибором дітей, індивідуальне спілкування, ранкова гімнастика    
      7.00 – 8.30
2    Підготовка до сніданку, сніданок  8.30 – 9.00
3    Ігри, організація різних видів діяльності за освітніми лініями БКДО    9.00 – 10.30

4    Підготовка до прогулянки, прогулянка, індивідуальні заняття, самостійна діяльність, повернення з прогулянки    

      10.30 – 12.10
5     Підготовка до обіду, обід  12.10 – 12.40
6    Підготовка до сну, сон  12.40 – 15.00
7    Поступовий підйом, гімнастика після сну, оздоровчі процедури    15.00 – 15.30
8    Полуденок, ігри, самостійна діяльність за вибором дітей, індивідуальні (спільні) заняття, гурткова робота    15.30 – 16.30
9    Підготовка до прогулянки, прогулянка, повернення з прогулянки    16.30 – 18.00
10    Ігри, бесіди вихователя з батьками, повернення дітей додому    18.00 – 19.00

 

          Розклад занять


        Понеділок  

 

9.00 – 9.25         1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування
9.40 – 10.05       2. Ознайомлення з природним довкіллям 

10.30–11.00       3. Здоров’я та фізичний розвиток   
                            4. Художньо-продуктивна діяльність (Образотворча – Малювання)
       

        Вівторок   

 

9.00 – 9.25        1. Логіко-математичний розвиток
9.40 – 10.05      2. Ознайомлення з соціумом
10.30 –10.55    3. Художньо-продуктивна діяльність (Музична)
ІІ пол. дня
Гурткова робота         

 

       Середа    

 

9.00 – 9.25         1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування (Грамота)   

9.40 – 10.05       2. Ознайомлення з соціумом  
10.30–11.00       3. Художньо- продуктивна діяльність (Образотворча – Ліплення /Аплікація)
                            4. Здоров’я та фізичний розвиток                     
     
Четвер  

 

9.00 – 9.25        1. Ознайомлення з соціумом  
9.40 – 10.05      2. Логіко-математичний розвиток
10.30 –10.55     3. Художньо-продуктивна діяльність (Музична)

    ІІ пол. дня
16.00 –16.25     4. Художньо-продуктивна діяльність (Художня література)                    
 
   
П’ятниця  

 

9.00 – 9.25       1.  Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування 
9.40 – 10.05     2. Ознайомлення з природним довкіллям  

10.30–11.00     3. Здоров’я та фізичний розвиток 
    

 

© 2023 Ясли-сад «Малыши».

Сайт создан на Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now