Вихователі:   Анікієнко Вікторія Олегівна

                           Хірна Наталя Василівна

Асистент вихователя: Яремко Валентина Василівна

 

Наші діти
 
1.        Біляк Вікторія Олександрівна    07.07.14       
2.        Єфремова Дарина Сергіївна    13.12.13       
3.        Іващенко Герман Андрійович    28.11.13       
4.        Кісільов Дмитро Володимирович    01.05.14       
5.        Нечай Софія Олексіївна    28.11.13    
6.        Осовий Денис Олексійович    26.12.13        
7.        Пальваль Дарина Максимівна    17.04.14        
8.        Решетило Денис Ярославович    17.11.13        
9.        Решетило Софія Ярославівна    17.11.13       
10.        Семененко Кирило Владиславович    16.10.13      
11.        Семидоцький Кирило Євгенович    20.11.13       
12.        Склярова Анастасія Сергіївна    12.10.13     
13.        Халіна Крістіна Дмитрівна    16.12.13      
14.        Христосова Вікторія Сергіївна     27.04.13        
15.        Яхненко Тимур Максимович    27.10.13        
16.        Масловський Олександр Олександрович    20.06.15       
17.        Козарез Артемій Денисович    23.05.16       
18.        Литвиненко Назар Сергійович    23.09.16       
19.        Маковецька Марина Олександрівна    05.08.16        
20.        Павловець Єва Юріївна    20.09. 16     
21.        Перепелка Єгор Артемович    27.05.16        
22.        Стукач Кирило В’ячеславович     17.04.16        
23.    Тютюн Михайло Вадимович    10.05.16    
24.    Шендрик Олексій Євгенійович    22.07.16 
  
                

            Режим дня

1    Ранкова зустріч  дітей,  ігри, самостійна діяльність за вибором дітей, індивідуальне спілкування, ранкова гімнастика    
      7.00 – 8.30
2    Підготовка до сніданку, сніданок  8.30 – 9.00
3    Ігри, організація різних видів діяльності за освітніми лініями БКДО    9.00 – 10.30

4    Підготовка до прогулянки, прогулянка, індивідуальні заняття, самостійна діяльність, повернення з прогулянки    

      10.30 – 12.10
5     Підготовка до обіду, обід  12.10 – 12.40
6    Підготовка до сну, сон  12.40 – 15.00
7    Поступовий підйом, гімнастика після сну, оздоровчі процедури    15.00 – 15.30
8    Полуденок, ігри, самостійна діяльність за вибором дітей, індивідуальні (спільні) заняття, гурткова робота    15.30 – 16.30
9    Підготовка до прогулянки, прогулянка, повернення з прогулянки    16.30 – 18.00
10    Ігри, бесіди вихователя з батьками, повернення дітей додому    18.00 – 19.00

 

          Розклад занять


     Понеділок  

 

 9.00 – 9.25      1. Логіко-математичний розвиток
9.40 – 10.05     2. Ознайомлення з соціумом
10.30 –10.55    3. Художньо-продуктивна діяльність (Музична)

   ІІ пол. дня
16.00 –16.25    Гурткова робота         

 

    Вівторок  

 

9.00 – 9.25       1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

9.40 – 10.05     2. Ознайомлення з природним довкіллям 
10.30–11.00     3. Здоров’я та фізичний розвиток   
                          4. Художньо-продуктивна діяльність (Образотворча – Малювання)


   Середа    

 

9.00 – 9.25      1. Ознайомлення з соціумом    
9.40 – 10.05    2. Логіко-математичний розвиток 
10.30 –10.55   3. Художньо-продуктивна діяльність (Музична)

         ІІ пол. дня
16.00 –16.25   4. Художньо-продуктивна діяльність (Художня література)            
 

    Четвер    

 

9.00 – 9.25        1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування (Грамота)

9.40 – 10.05      2. Ознайомлення з соціумом  
10.30–11.00      3. Художньо- продуктивна діяльність (Образотворча – Ліплення /Аплікація)
                           4. Здоров’я та фізичний розвиток  
                                

    П’ятниця    

 

9.00 – 9.25       1.  Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування 

9.40 – 10.05     2. Ознайомлення з природним довкіллям  
9.55–10.25       3. Здоров’я та фізичний розвиток 

 

© 2023 Ясли-сад «Малыши».

Сайт создан на Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now