Вихователі: Петрушина Валентина Миколаївна

                       Назаренко Дар'я Олегівна             

       

Наші діти
1.        Андрєєва Крістіна Дмитрівна    31.03.16       
2.        Анцибор Денис Ігорович    24.11.15      
3.        Горяженко Софія Олександрівна    10.07.16        
4.        Дуб Єгор Дмитрович    04.05.16      
5.        Єгорова Анна Сергіївна    22.04.16     
6.        Жарій Вікторія Валеріївна    11.05.16      
7.        Заворотний Михайло Сергійович    12.02.16       
8.        Іщенко Назар Сергійович    31.12.15        
9.        Коніщев Артем Вячеславович    06.08.16        
10.        Кузьменюк Тереза Вадимівна    07.03.16        
11.        Кукул Єва Віталіївна    26.08.16        
12.        Лисак Роман Євгенович    17.11.15     
13.        Малюк Данило Сергійович    12.09.15       
14.        Міхеєв Артем Дмитрович    31.05.16       
15.        Москаленко Аміна Русланівна    10.07.16      
16.        Назаренко Назар Євгенович    28.11.15        
17.        Осовий Вадим Олексійович    25.02.16        
18.        Позігун Денис Ярославович    04.10.15      
19.        Роженок Софія Олександрівна    29.09.16      
20.        Салтовський Ярослав Сергійович    01.03.16        
21.        Сірик Марія Сергіївна    10.02.16         
22.        Трубчанінова Іларія Русланівна    17.12.15        
23.        Чухіль Олександр Олександрович    28.08.15     
24.    Шепеліна  Милана Юріївна    11.05.16      
25.    Ященко Кирил Русланович    10.07.16    
 

            Режим дня

1    Ранкова зустріч  дітей,  ігри, самостійна діяльність за вибором дітей, індивідуальне спілкування, ранкова гімнастика    
       7.00 – 8.30
2    Підготовка до сніданку, сніданок   8.30 – 9.00

3    Ігри, організація різних видів діяльності за освітніми лініями БКД підготовка до занять, заняття    9.00 – 10.00

4    Підготовка до прогулянки, прогулянка, індивідуальні заняття, самостійна діяльність за вибором дітей, повернення з                  прогулянки    10.00 – 12.00
5     Підготовка до обіду, обід  12.00 – 12.40
6    Підготовка до сну, денний сон  12.40 – 15.00
7    Поступовий підйом, гімнастика після сну, оздоровчі заходи    15.00 – 15.30
8    Полуденок. Ігри, самостійна діяльність, індивідуальні (спільні) заняття, гурткова робота    15.30 – 16.30
9    Підготовка до прогулянки, прогулянка    16.30 – 18.00
10    Ігри, самостійна діяльність за вибором дітей, бесіди вихователя з батьками, повернення дітей додому    18.00 – 19.00

   

          Розклад занять

 
       Понеділок  

 
9.00 –  9.15 (9.20)  1. Ознайомлення з природним довкіллям*

                                 2. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування*   

9. 30 – 9.45             3. Художньо-продуктивна діяльність (Музична)               
 

       Вівторок    

 

9.00 – 9.15        1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

9.30 –  9.50       2. Здоров’я та фізичний розвиток 

     ІІ пол. дня

16.00 –16.15     3. Художньо-продуктивна діяльність (Образотворча–Малювання)
 

    Середа 

   

9.00 – 9.15      1. Художньо-продуктивна діяльність (Музична)     

9.30 –  9.45    2. Логіко-математичний розвиток 

 

    Четвер  

 

 9.00 – 9.15       1 Ознайомлення з соціумом    
9.30 – 9.50        2. Здоров’я та фізичний розвиток       

ІІ пол. дня –

16.00 –16.15    3. Художньо-продуктивна діяльність (Образотворча Ліплення /Аплікація)      

  П’ятниця     

 

9.00 – 9.20              1.  Здоров’я та фізичний розвиток  

9.30 – 9.45(9.50)    2. Ознайомлення з соціумом *
                                 3. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування *

 

© 2023 Ясли-сад «Малыши».

Сайт создан на Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now