Історія дошкільного навчального закладу.

         Заклад засновано 19 грудня 1974 року ЗАСТ «Зміївська овочева фабрика». Заклад гостинно розчинив свої двері для 165 вихованців в 8 групах. Будівля закладу не має аналогів. ЇЇ проектували з врахуванням побажань директора овочевої фабрики Приступи Віктора Борисовича спеціалісти Харківського проектного інституту. Садочок було облаштовано сучасними меблями та засобами навчання. Перша завідувачка закладу Чуприна Тамара Ернестівна вклала багато душі, щоб діти дійсно мали сучасні комфортні умови виховання.          
           Заклад достойно представляв дошкільну освіту навіть на рівні країни, тому постійно гостинно приймав у себе закордонні делегації.
Високий професійний рівень педагогів та доброзичлива обстановка залишають свої сліди в душах вихованців на все життя. І мабуть не випадково в нашому колективі працюють колишні вихованки закладу. За 42 роки в закладі отримали дошкільну освіту 1453 вихованці.
       
               Але часи минають і складні 90-ті минулого сторіччя теж позначилися на долі нашого садочка. Був період, коли загальна кількість дітей по країні зменшилась, де-яким дошкільнятам навіть прийшлось закритись. Коли в нас залишилось 54 дитини, таке могло бути і з нашим закладом. Але ми втримались.
          І з 01 жовтня 2002 року наш «Колосок» прийнятий у комунальну власність Комсомольською селищною радою Зміївського району Харківської області, рішення від 12.09.2002 року V сесія XXIV скликання.
      В нас почалось інше життя. І знов всі групи садочка заповнені дитячим гомоном.
       Наш заклад завжди іде в ногу з сучасністю: в закладі облаштовані цікаві зони для розвитку дітей. Практичний психолог та вчитель-логопед проводять заняття з дітьми в спеціально облаштованих кабінетах.
  Педагоги працюють творчо постійно удосконалюючи свою педагогічну майстерність.
     В загалі весь колектив створює територію доброзичливості та комфорту.
Запрошуємо всіх бажаючих до нас на гостини!

© 2023 Ясли-сад «Малыши».

Сайт создан на Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now