Вихователі: Дікова Олена Анатоліївна

                                Кузнецова Аліна Олегівна

 

Наші діти

   №
з/п    ПІБ дитини     Дата
народження
1.        Антонова Орина Павлівна    07.01.15
2.        Бабенко Демид Ігорович    02.06.15
3.        Бабенко Ксенія Ігорівна    02.06.15
4.        Батиченко Євген Євгенович     06.09.14
5.        Батиченко Ярослав Євгенович    06.09.14
6.        Бордун Максим Віталійович        14.10.14
7.        Вєтрова Софія Олександрівна    05.02.15
8.        Гулін Ярослав Ігорович    28.01.15
9.        Гурінов Матввій Дмитрович    14.09.14
10.        Дроздова Марія Максимівна    15.01.15
11.        Заворотний Максим Сергійович    16.10.14
12.        Засєкін Ігор Олексійович    28.02.15
13.        Кишинський Данило Андрійович    05.10.14
14.        Кравцов Тихон Олександрович    21.09.14
15.        Кучеренко Віолетта Денисівна    14.07.15
16.        Немченко Владислав Віталійович    10.05.15
17.        Павленко Михайло Олександрович    16.11.14
18.        Різван Вероніка Андріївна    18.10.14
19.        Сергієнко Христина Євгеніївна    12.08.15
20.        Строганов Кирило Антонович    27.09.14
21.        Сумець  Кирило Олександрович    28.12.14
22.        Тищенко Захар Євгенійович        31.10.14
23.        Трощій Катерина Віталіївна    08.12.14
24.        Філенко Мілана Олександрівна    13.01.15
25.        Челапко Владислав Олегович    01.07.15
26.        Швачка Софія Віталіївна    23.10.14
27.        Яремко Артем Олександрович    19.07.15

        
        


          
            Режим дня

1 Ранкова зустріч  дітей,  ігри, самостійна діяльність за вибором дітей, індивідуальне спілкування, ранкова гімнастика

   7.00 – 8.30

2 Підготовка до сніданку, сніданку  8.30 – 9.00

3 Ігри, організація різних видів діяльності за освітніми лініями БКДО  9.00 – 11.00

4 Підготовка до прогулянки, прогулянка, індивідуальні заняття, самостійна діяльність, повернення з прогулянки 11.00 – 12.30

5 Підготовка до обіду, обід Підготовка до сну  12.30 – 13.20

6 Денний сон  13.20 – 15.20

7 Поступовий підйом, гімнастика після сну, оздоровчі заходи 15.20 – 15.50

8 Полуденок, ігри, самостійна діяльність за вибором дітей, індивідуальні (спільні) заняття, гурткова робота 15.50 – 16.40

9 Підготовка до прогулянки, прогулянка 16.40 – 18.10

10  Ігри, бесіди вихователя з батьками, повернення дітей додому 18.10 – 19.00

          Розклад занять


   Понеділок  

9.00-9.15         1. Ознайомлення з соціумом  
9.30 –9.50       2. Здоров’я та фізичний розвиток

    ІІ пол. дня  

16.00 –16.15   3.Художньо- продуктивна діяльність (Образотворча – Ліплення /Аплікація)         
     

   Вівторок  

 

9.00-9.15       1. Логіко-математичний розвиток
9.30 –9.45     2. Художньо-продуктивна діяльність (Музична)

     ІІ пол. дня 
16.00 –16.15    3. Художньо-продуктивна діяльність (Образотворча– Малювання)


   Середа    


9.00 – 9.15 (9.20)    1. Ознайомлення з соціумом
9.30 – 9.50               2. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування (Художня література)*
                                  3. Здоров’я та фізичний розвиток      

Четвер    


9.00 – 9.15 (9.20)   1. Ознайомлення з природним довкіллям 
9.30 – 9.45              2. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування*
                                 3. Художньо-продуктивна діяльність (Музична)                

П’ятниця    

 

9.00 – 9.15              1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

9.30 – 9.50              2.Здоров’я та фізичний розвиток  
 

 

    

 

                       

© 2023 Ясли-сад «Малыши».

Сайт создан на Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now