Вихователь: Гурнак Оксана Леонідівна

         Наші дітки: 


1.        Водолазька Милана Андріївна    18.12.2017
2.        Бабич Артем Дмитрович    15.08.2017
3.        Гасанова Злата Теймурівна    23.01.2018
4.        Жовтенко Богдан Віталійович    23.12.2017
5.        Загребельна Анна Олександрівна    30.09.2017
6.        Кожанова Кароліна Андріївна    26.07.2017
7.        Ковальова  Катерина Денисовна    20.06.2018
8.        Костенко Данііл Володимирович    06.03.2018
9.        Нестеренко Олег Віталійович    23.04.2017
10.        Нетреба Орина Миколаївна    17.08.2017
11.        Ніколаєнко Іван Геворгович    15.06.2017
12.        Осовий Матвій Павлович    13.07.2017
13.        Разумєєв Владислав Петрович    21.07.2017
14.        Сіроус Амір Беркевич    01.06.2017
15.        Тарасова Софія Сергіївна    20.08.2017
16.        Христосова Анна Євгенівна    17.08.2017
17.        Чернобай Максим Ярославович    11.12.2017
18.        Ялова Дар’я Володимирівна    17.11.2017

            

                     Режим дня:
   
1    Зустріч  дітей, огляд, ігри, індивідуальне спілкування, ранкова гімнастика    7.00 – 7.50
2    Підготовка до сніданку, сніданок  7.50 – 8.35
3    Ігри, підготовка до занять, заняття, самостійна діяльність    8.35 – 10.00
4    Підготовка до прогулянки, прогулянка, індивідуальні заняття, самостійна діяльність    10.00 – 11.30
5    Повернення з прогулянки  11.30 – 11.40
6    Підготовка до обіду, обід  11.40 – 12.20
7    Підготовка до сну, сон  12.20 – 15.00
8    Поступовий (в міру пробудження дітей) підйом, оздоровчі процедури    15.00 – 15.25
9    Підготовка до полуденка, полуденок    15.25 – 15.50
10    Ігри, самостійна діяльність, заняття індивідуальні та підгрупові    15.50 – 16.35
11    Підготовка до прогулянки, прогулянка    16.35 – 18.00
12    Повернення з прогулянки, роздягання, ігри, бесіди вихователя з батьками, повернення дітей додому    18.00 – 19.00

 

            Розклад занять:


                         Понеділок    

9.00 –  9.10    1.Художньо-продуктивна діяльність (Музична)

9. 30 – 9.40    2. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування 

                        Вівторок    

9.00 – 9.15      1. Здоров’я та фізичний розвиток
                         2. Сенсорний розвиток  
9.30 –  9.40     І підгрупа 
9.50 – 10.00    ІІ підгрупа

                     Середа    

9.00 – 9.10     1. Художньо-продуктивна     діяльність (Музична)      

9.30 –  9.40    2. Дитина у природному довкіллі      

 

                         Четвер    

9.00 – 9.10    1. Розвиток мовлення і культура  мовленнєвого спілкування 

9.30 –  9.40   І підгрупа 2. Художньо-продуктивна діяльність (Образотворча:  Малювання(І,ІІІтиждень)
9.50 – 10.00 ІІ підгрупа   Ліплення (ІІ тиждень)                                 Аплікація (ІV тиждень)

ІІ пол. дня

16.00 – 16.15 3. Здоров’я та фізичний розвиток   

 

 

                        П’ятниця     

9.00 – 9.10    1. Ознайомлення з соціумом  
9.30 –  9.40 І підгрупа  2. Сенсорний розвиток 
9.50 – 10.00 ІІ підгрупа 

    

© 2023 Ясли-сад «Малыши».

Сайт создан на Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now