Слобожанський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 7 «Колосок» було засновано 19 грудня 1974 року.
          В закладі створені умови для функціонування 7 груп: 2 групи раннього віку, 5-дошкільного. Якісну роботу педагогічного процесу в дошкільному закладі забезпечує педагогічний колектив у складі 17 педагогів.
           Заклад розташовано в типовому приміщенні на 7 груп, де є приміщення, що відповідають санітарно-гігієнічним та нормативно-правовим вимогам, музичний зал, фізкультурна кімната, обладнані за сучасними вимогами кабінети практичного психолога та вчителя-логопеда.
        В закладі робота поставлена таким чином, щоб родинне життя дитини природно продовжувалось і в дошкільному закладі, аби нагадувати дитині про те, чим вона живе в родині. Збагачувати його новими знаннями, яскравими емоціями, які малята хочуть проживати ще і ділитися ними із своїми друзями та родиною.
        Педагогічний колектив дошкільного навчального закладу працює над впровадженням інновацій етнопедагогіки, які сприяють природному входженню дитини в життя рідного краю через його мову, традиції, культуру. Це дає можливість кожній дитині відчути себе талановитою, забезпечує її сталий розвиток, що відповідає новій педагогічній етиці спілкування.
         В жовтні 2010 року творчою групою ЗДО був узагальнений і в особі Нечай Олени Миколаївни (завідувача ЗДО) всебічно представлений широкій громадськості, педагогам, органам державної влади і управління досвід інноваційної діяльності ДНЗ.
             
           За результатами Другої виставки «Інноватика в освіті України», яка проходила в м. Києві, в номінації «Інноватика в дошкільній освіті» заклад був удостоєний Почесного звання «Лауреат конкурсу» та нагороджений Бронзовою медаллю, а керівник авторського колективу – Нечай О.М. – Почесним дипломом.
         Педагоги ДНЗ є постійними учасниками місцевих, районних, обласних конкурсів-фестивалів. В цьому році вихователями ЗДО до ХУІІ Харківської обласної виставки-ярмарки педагогічних ідей та технологій були систематизовані та представлені педагогічні досвіди. Роботи Анікієнко Вікторії Олегівни та виставкової групи ДНЗ в складі: вихователів Бакутової Тетяни Василівни, Ващенко Тетяни Анатоліївни, Гулої Ольги Іванівни, музичного керівника Воробєй Олени Миколаївни, вчителя-логопеда Понкратової Ольги Володимирівни та практичного психолога Стадник Олени Анатоліївни були відмічені дипломами ОУО (обласного управління освіти) ІІ-го та ІІІ-го ступенів. Досвід роботи стосовно управлінської діяльності, представлений завідувачем ДНЗ Нечай Оленою Миколаївною, був відмічений дипломом ІІ-го ступеню.
              В першому обласному фестивалі професійної майстерності «Вихователь року – 2011», який проходив у квітні 2001 р., Зміївський район гідно представила молодий вихователь закладу Сидоренко Ірина Миколаївна, яка стала фіналістом і була нагороджена Дипломами «Лауреат конкурсу», «За високі досягнення» та цінними подарунками.
    Педагоги ЗДО беруть активну участь у заходах, які проводяться серед педпрацівників області.
            У ХІХ Харківській обласній виставці-презентації педагогічних ідей та технологій приймали участь: вихователь Онищук О,І. з досвідом роботи «Забезпечення сталого розвитку дошкільника засобами зображувальної діяльності», вчитель-логопед Понкратова О.В. з досвідом роботи «Логопедична комбінаторика», яких було нагороджено дипломами ІІІ ступеню; вихователь Сидоренко І.М. з досвідом роботи «Розвиток дрібної моторики пальців рук у дітей дошкільного віку» нагороджена дипломом ІІ ступеню.
            Комсомольський ЗДО №7 взяв участь у Всеукраїнському конкурсі-захисті сучасної моделі навчального закладу «Школа сприяння здоров’ю». За результатами цього конкурсу ЗДО внесено до реєстру закладів освіти, які працюють за Міжгалузевою комплексною програмою «Здоров’я нації ».
              В 2011 році за висновками обласної комісії по перевірці підготовки до нового навчального року Комсомольський ЗДО №7 було визнано кращим дошкільним закладом. Трудовий колектив було нагороджено Листом пошани, а керівник закладу Нечай О.М.             Подякою Голови Харківської обласної державної адміністрації М.Добкіна та зависокий рівень професійної майстерності, якісну підготовку навчального закладу до роботи в 2011-2012 в навчальному році в подарунок отримано нетбук.

© 2023 Ясли-сад «Малыши».

Сайт создан на Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now