Завідувач  -  Прийом документів · Ознайомлення з правилами перебування у ЗДО

Вихователь - методист  -  Допомога у створенні індивідуального простору дитини вдома · Організація розвивального середовища та розвивальних занять вдома.

Логопед - Консультування щодо вікових особливостей розвитку мовлення дитини · Врахування індивідуальних особливостей та потреб вікового розвитку дитини · Надання рекомендацій за результатами перевірки дитини.

Медична сестраОзнайомлення із правилами прийому медичних документів для вступу в ДНЗ · Надання рекомендацій щодо загартування дитини вдома, з огляду на групу здоров’я · Консультування з питань здоров’я дитини та особливостей харчування · Отримання інформації щодо щеплення дитини.

Вихователі групи Надання інформації щодо: - поведінки дитини в групі та її настрою під час режимних моментів, під час спілкування з вихователями, однолітками; - надання дитиною переваги тим чи іншим видам діяльності - активності, ініціативності дитини, рівня самостійності. · Забезпечення можливостей для перебування дитини в групі на початку адаптації в гнучкому режимі (протягом неповного дня, додаткові вихідні, вільне відвідування) · Консультування щодо формування навичок самостійності у різних видах діяльності.

© 2023 Ясли-сад «Малыши».

Сайт создан на Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now