Вихователі: Дорофєєва Ірина Миколаївна

                               Кузнецова Аліна Олегівна

 

 

 Наші діти


1.        Бакланов Данило Денисович    30.06.14    
2.        Більченко Михайло Артемович    05.02.14      
3.         Васьковський Дамір Едуардович    31.07.14        
4.        Дзюба Поліна Ігорівна    13.01.14    
5.        Дирда Капітоліна Артемівна    25.03.14        
6.        Долгопятова Софія Миколаївна    21.03.14       
7.        Кендиш Ярослав Артемович    19.08.14        
8.        Кічігін Дамір Олександрович    30.11.13      
9.        Колісник Дар’я Євгеніївна    26.04.14        
10.        Костенко Давид Володимирович    02.04.14       
11.        Кривогуз Аміна Віталіївна    24.02.14      
12.        Лещенко Мілана Євгеніївна    01.12.13        
13.        Міненко Максим Вадимович    21.05.14      
14.        Осова Карина Андріївна    13.06.14        
15.        Пархоменко Єлизавета Сергіївна    29.09.14      
16.        Проценко Максим Євгенович    17.05.14       
17.        Разінкіна Поліна Сергіївна    15.04.14        
18.        Селегей Аліса Василівна    12.07.14       
19.        Селезень Павло Романович    27.04.14        
20.        Стратан Ілона Євгеніївна    30.11.13        
21.        Узунова Ніка Віталіївна    19.02.14       
22.        Чепурко Павло Володимирович    20.06.14    
23.        Черних Марія Дмитрівна    08.07.14    
24.        Шаповалов Данило Кирилович    14.08.14    
25.        Швець Максим Олександрович    29.10.13    
26.        Шрамко Марія Андріївна    14.02.14    
27.        Яно Денис Анатолійович    01.05.14    


  
            Режим дня
1 Ранкова зустріч  дітей,  ігри, самостійна діяльність за вибором дітей, індивідуальне спілкування, ранкова гімнастика
   7.00 – 8.30
2 Підготовка до сніданку, сніданку  8.30 – 9.00
3 Ігри, організація різних видів діяльності за освітніми лініями БКДО  9.00 – 11.00
4 Підготовка до прогулянки, прогулянка, індивідуальні заняття, самостійна діяльність, повернення з прогулянки 11.00 – 12.30
5 Підготовка до обіду, обід Підготовка до сну  12.30 – 13.20
6 Денний сон  13.20 – 15.20
7 Поступовий підйом, гімнастика після сну, оздоровчі заходи 15.20 – 15.50
8 Полуденок, ігри, самостійна діяльність за вибором дітей, індивідуальні (спільні) заняття, гурткова робота 15.50 – 16.40
9 Підготовка до прогулянки, прогулянка 16.40 – 18.10
10  Ігри, бесіди вихователя з батьками, повернення дітей додому 18.10 – 19.00


          Розклад занять
     

       Понеділок

9.00-9.20 (9.25)        1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування*

                                    2. Ознайомлення з соціумом *

10.00 –10.25             3. Здоров’я та фізичний розвиток

 

      Вівторок

 

9.00-9.20 (9.25)    1. Ознайомлення з природним довкіллям*

                                2.Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування*

10.00 –10.25         3. Здоров’я та фізичний розвиток

   ІІ пол. дня: 

16.00 –16.20         Гурткова робота        

 

     Середа

9.00 – 9.20        1.Логіко-математичний розвиток

9.30 – 9.50        2. Художньо-продуктивна діяльність (Музична) 

    ІІ пол. дня

16.00 –16.20      3. Художньо – продуктивна діяльність    (Образотворча – Ліплення  / Аплікація)

 

    Четвер

9.00 – 9.20        1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

10.00 – 10.25   2. Здоров’я та фізичний розвиток 

      ІІ пол. дня

16.00 –16.20    3. Художньо-продуктивна діяльність (Образотворча – Малювання)  

 

   П’ятниця

9.00 – 9.20       1. Ознайомлення з соціумом

9.30 – 9.50       2. Художньо-продуктивна діяльність (Музична) 

 

    ІІ пол. дня

16.00 –16.20    3.Художньо-продуктивна діяльність (Художня література)

© 2023 Ясли-сад «Малыши».

Сайт создан на Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now