Вихователь:  Бакутова Тетяна Василівна  

 Наші дітки: 


   1.        Антонов Данило Павлович
2.        Гопцій Єгор Олексійович
3.        Долгопятов Максим Миколайович
4.        Івахненко Данило Сергійович
5.        Калініченко Артем Віталійович
6.        Лавриненко Олексій Андрійович
7.        Латишева Милана Дмитрівна 
8.        Лещенко Максим Ігорович
9.        Ляшенко Кароліна Вячеславівна
10.        Макогон Софія Дмитрівна
11.        Милаєнко Ніколь Сергіївна
12.        Пазій Денис Ігорович
13.        Петрушев Вадим Ігорович
14.        Семка Марія Вадимівна
15.        Сологуб Вікторія Віталіївна
16.        Чуб Владислав Дмитрович
17.        Швець Олександр Сергійович
18.        Шмарова Аліна Олексіївна

                     Режим дня:

  1. Зустріч  дітей, огляд, ігри, індивідуальне спілкування, ранкова гімнастика    7.00 – 7.50

  2. Підготовка до сніданку, сніданок  7.50 – 8.35

  3. Ігри, підготовка до занять, заняття, самостійна діяльність    8.35 – 10.00

  4. Підготовка до прогулянки, прогулянка, індивідуальні заняття, самостійна діяльність    10.00 – 11.30

  5. Повернення з прогулянки  11.30 – 11.40

  6. Підготовка до обіду, обід  11.40 – 12.20

  7. Підготовка до сну, сон  12.20 – 15.00

  8. Поступовий (в міру пробудження дітей)підйом, оздоровчі процедури    15.00 – 15.25

  9. Підготовка до полуденка, полуденок    15.25 – 15.50

  10. Ігри, самостійна діяльність, заняття індивідуальні та у підгрупах    15.50 – 16.35

  11. Підготовка до прогулянки, прогулянка    16.35 – 18.00

  12. Повернення з прогулянки, роздягання, ігри, бесіди вихователя з батьками, повернення дітей додому    18.00 – 19.0

           Розклад занять:


          Понеділок    

 

9.00 – 9.15     1. Здоров’я та фізичний розвиток
9.30 –  9.40    2. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування
    

          Вівторок    

 

9.00 – 9.10     1. Художньо-продуктивна діяльність (Музична)

9.30 –  9.40    2. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування

   ІІ пол. дня: 


16.00 –16.10 І підгрупа     Художньо-продуктивна діяльність (Образотворча – Малювання)

16.20 –16.30 ІІ підгрупа    

        Середа  


 9.00 – 9.15     1. Здоров’я та фізичний розвиток  
9.30 –  9.40     І підгрупа  2. Сенсорний розвиток 
9.50 – 10.00   ІІ підгрупа     

     
Четвер    

 

9.00 – 9.10   1. Художньо-продуктивна діяльність (Музична)

9.30 – 9.40   2. Ознайомлення з природним довкіллям

  ІІ підгрупа

16.00 –16.10 І підгрупа

16.20 –16.30         


3. Художньо-продуктивна діяльність (Образотворча: Ліплення)
П’ятниця     9.00 – 9.10
9.30 –  9.40 І підгрупа 
9.50 – 10.00 ІІ підгрупа     1. Ознайомлення з соціумом      
2. Сенсорний розвиток 

© 2023 Ясли-сад «Малыши».

Сайт создан на Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now